×

Hakkımızda

Tony Cassano 1980 yılından beri Türkiye’de erkek giyim üretimi yapmaktadır. Büyük üretim hacmi, kaliteli dikimi ve hızlı ürün teslimatı ile birçok büyük markanın ve kendi koleksiyonunun ürünlerini üretmektedir. Müşterilerine erkek giyim ürünleri üretimi konusunda tüm gerekli hizmeti vermektedir.

Dünya standartlarında üretim kalitemiz bulunmaktadır ve fabrikalarımız tüm insan haklarına uygun şekilde çalışmaktadır. Tony Cassano üretimlerinde her şeyden önce kaliteye önem vermektedir ve kalite kontrol ekibi fabrikanın en önemli kısmıdır.

Vizyonumuz

Dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ve kullanarak şehrimize, ülkemize yeni değerler kazandırarak, sektörümüzde öncü firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Kaliteyi her hususta ön plana alarak ve toplam kalitenin sürekli ilerlemesini sağlamak, müşterilerimizin talep ve beklentilerini en uygun koşullarda karşılayarak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Fabrikamız

Geleneksel tavrını modernize işçilik ile buluşturan gelişmeyi ve üretmeyi benimsemiş, kendine has duruşa sahip ifadesini üretim ve ulaşılabilir fiyata sahip ürünleri ile size sunmaktadır.

Çevrenin kendisinden ilham aldığı, koşulları lehinize çeviren uygulamaları ve her durumda kendinizi rahat ve emin ellerde hissedeceğiniz ev sahipliği ile size uygun tarz ve stili, doğru ve kusursuz şekilde bulabileceğiniz Tony Cassano ailemize sizleri davet ediyoruz.

fabrika